Neohodnoceno

Sarah´s Silks Vílí sukýnka "Noční obloha"

 

Hedvábné pohádkové sukénky jsou pohodlné na nošení a mnohostranně použitelně. Jsou nedílnou součástí dětských převleků už více než 25 let. Malé děti je mohou nosit jako sukénky, přes tričko jako vršek nebo jako nařasenou pokrývku hlavy. 

Skladem
Značka: Sarah's silks
1 650 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.2 kg

Pohádkové sukénky jsou cca 58 cm dlouhé s gumou v pase, která se pohodlně natahuje na délku cca 55-90 cm. Sukénky v duhových barvách jsou dvojité, ze 100% přírodního hedvábí. Jsou ručně barveny za použití ekologických barev.

Pasují většině dětí ve věku od 3 do 9 let.

Dvojitá, ručně barvená hedvábná sukénka je ušita tak, že dolní okraj tvoří cípy, které se při kruhovém pohybu ladně točí. Pružný pas zajišťuje, že sukénka dobře padne a příjemně se nosí.

  • Hry s převlékáním jsou oblíbenou dětskou činností, která rozvíjí jejich kognitivní, fyzické, sociální i emocionální dovednosti.
  • Hra s otevřeným koncem s našimi hedvábnými pohádkovými sukénkami umožňuje dětem projevit fantazii a podporuje jejich nezávislost. Děti se rády převlékají za víly, princezny či jiné pohádkové bytosti.
  • Dramatická hra popouští uzdu dětské představivosti. Existuje bezpočet možností, kým, kde a čím se mohou stát, což umožňuje našim kostýmům reagovat na jedinečné tvůrčí potřeby každého dítěte a poskytuje jim po mnoho let radost ze hry.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sarah's Silks je americká značka hraček často vycházejících z principů Montessori a Waldorfské pedagogiky. Značka cílí na podporu kreativity a fantazie dětí. Mezi nejoblíbenější výrobky patří hedvábné šátky, které mohou děti využít nejen jako hračku, ale také jako kostýmy nebo dekoraci. Sarah's Silks si oblíbilo velké množství rodičů díky kvalitě, trvanlivosti a barevnosti hraček podněcujících dětskou představivost.

Doporučujeme:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší