Neohodnoceno

Yellow Door - Smyslové hrací kameny Jídlo světa

Že jste taky hledali ideální suroviny do dětské kuchyňky? Hledání je u konce. S těmito nerozbitnými kameny Yellow Door se bude dětem skvěle vařit i ve venkovní kuchyňce. Děti si zahrají na kuchaře a zavedou vás do všech koutů světa. Kameny využijete také na obtiskávání do modelíny či kinetického písku. 

Skladem
690 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.8 kg

Tyto fascinující potravinové kameny jsou ideálním multikulturním zdrojem, který má dětem pomoci dozvědět se více o různých kulturách a jejich kulinářském dědictví. Odolné pro použití venku po celý rok, děti budou rády používat kameny při hraní jako inspiraci pro bahnité hody a festivaly jídla. Sada osmi jídel obsahuje: bao bun, empanada, kalitsounia, pizza, samosa, jarní závitek, sushi a taco. Věk 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?