Neohodnoceno

Yellow Door - Smyslové hrací kameny Ovoce

Že jste taky hledali ideální suroviny do dětské kuchyňky? Hledání je u konce. S těmito nerozbitnými kameny Yellow Door se bude dětem skvěle vařit i ve venkovní kuchyňce. Děti si zahrají na kuchaře a připraví vám lahodný ovocný salát. Kameny využijete také na obtiskávání do modelíny či kinetického písku. 

Skladem
690 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.8 kg
Yellow Door - Smyslové hrací kameny Ovoce
Tip

Čerstvý z venkovní bahenní kuchyně nebo z dětské kuchyňky přichází ovocný salát, pošírované ovoce a koláče. Tyto odolné kameny od Yellow Door jsou schopny odolat nejtvrdšímu zacházení a po vyčištění jsou jako nové. Děti najdou nejrůznější způsoby, jak připravit a podávat tyto nádherné hmatové kameny pro celoroční stolování! Sada obsahuje osm barevných druhů ovoce: jablko, hrušku, broskev, jahodu, avokádo, kiwi, pomeranč a citron. Měří 45-70 mm. Věk 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?