Neohodnoceno

Yellow Door - Smyslové hrací kameny Kebab

Že jste taky hledali ideální suroviny do dětské kuchyňky? Hledání je u konce. S těmito nerozbitnými kameny Yellow Door se bude dětem skvěle vařit i ve venkovní kuchyňce. Děti si zahrají na kuchaře a s touto sadou vám připraví výborný kebab. Kameny využijete také na obtiskávání do modelíny či kinetického písku. 

Skladem
690 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.8 kg

Podávejte lahodně vypadající kebab s tímto zajímavým a realistickým výběrem ovoce a zeleniny od Yellow Door. Dejte dětem špejli či hůlku a ony na ni budou navlékat své vybrané kameny a během hry zkoumat jídlo, jemné motorické dovednosti a vytváření vzorů. Tyto potraviny jsou vyrobeny ze směsi kamene a pryskyřice, jsou robustní a snadno se čistí, což z nich činí ideální doplněk do každé bahenní kuchyně nebo herny. Každá hmatová sada obsahuje dvanáct kamenů, po dvou z následujících: banán, cuketa, houba, ananas, kukuřice a vodní meloun. Každý potravinářský kámen měří 45–50 mm. Věk 2+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?