Neohodnoceno

TickiT reflexní zvukové a zrakové malé disky 3ks

Tyto 3 hladké disky jsou vyrobeny z nerezové oceli v zrcadlově zlaté, stříbrné a barevné barvě. Každý disk má různý obsah a vytváří tak rozdílné zvukové efekty. Zrcadlové povrchy vytvářejí zkreslený odraz rybího oka, který děti fascinuje. Disky jsou lehké a příjemné na dotek jsou tak ideální hračka i pro miminka.

TickiT reflexní zvukové a zrakové disky byly oceněna jako NEJLEPŠÍ HRAČKOU PRO ROK 2023 v soutěži Mother & Baby Awards!! 

Skladem
Značka: TickiT
750 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.5 kg

Krásné, hmatové a reflexní disky, které mohou děti bezpečně brát do rukou a manipulovat s nimi. Disky mají hladký, zrcadlový povrch s kovově zlatým, stříbrným a barevným zbarvením. Umožní vašemu dítěti vytvářet zajímavé, zábavné a vratké stohovací věže, zatímco jejich akustické vlastnosti a hladký kovový povrch děti určitě zaujmou. Jsou bez chemikálií, netoxické a velmi hygienické díky svým neporézním vlastnostem, které jsou přirozeně odolné vůči bakteriím. 

Vaše dítě se zabaví tvoření legračních obličejů, bude sledovat svůj zkreslený odraz na povrchu a bude pro něj zábavné a zajímavé, jak se odráží světlo od lesklého povrchu. Každý disk má jiný vnitřní obsah, který vytváří individuální zvukové efekty.

Skvělý způsob, jak inspirovat kreativní učení prostřednictvím hry a povzbudit představivost a jazykové dovednosti. 

Sada obsahuje: 3 disky z nerezové oceli.

Velikost: 6,5 cm D

Věk: Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TickiT vyrábí vzdělávací hračky a pomůcky pro děti. Produkty od TickiT jsou navrženy tak, aby podněcovaly zvídavost dětí, umožnily jim prozkoumávat přírodu a pracovat se smyslovými materiály. Portfolio značky zahrnuje stavebnice, geometrické tvary a barevné senzorické pomůcky. TickiT klade důraz nejen na rozvoj senzorického vnímání, matematických dovedností a jazyka dětí, ale také na kvalitu i bezpečnost materiálů, ze kterých hračky vyrábí. Pokud se vám zamlouvá inovativní vzdělávání, hračky TickiT jsou určitě skvělou volbou.

Nejoblíbenější produkty od TickiT:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší