Neohodnoceno

TickiT reflexní zrakové duhové koule 4ks

TickiT reflexní zrakové duhové koule jsou pro vaše dítě fascinujícím způsobem, jak si hrát, učit se a objevovat vzrušující svět kolem sebe! 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: TickiT
1 030 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Těchto 6 míčků má své vlastní jedinečné vlastnosti, takže se každý chová jinak. Bude se kývat? Otřást? Nebo chrastit? Každý hod, zatřesen nebo roztočení záhadné koule bude lákat pozornost vašeho dítě! Každá senzorická koule je vyrobena z robustní nerezové oceli, díky čemuž je hladká, lehká a extrémně hmatová. Jejich atraktivní barvy modrá, zelená, zlatá, růžová, stříbrná a barevná mají ručně upravený zrcadlový povrch, který vytváří širokoúhlý zkreslený odraz. Poskytuje inspiraci a stimulaci pro komunikační dovednosti a slovní zásobu. 

Nerezová ocel je ideálním materiálem pro produkty smyslové hry, protože je:

• Bez chemikálií – bez toxinů

• Odolný – pevný a lehký

• Hygienický – neporézní a přirozeně odolný vůči bakteriím 

Sada obsahuje: 6 kuliček z nerezové oceli v různých barvách.

Velikost: průměr 6 cm.

Věk: Vhodné pro všechny věkové kategorie.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TickiT vyrábí vzdělávací hračky a pomůcky pro děti. Produkty od TickiT jsou navrženy tak, aby podněcovaly zvídavost dětí, umožnily jim prozkoumávat přírodu a pracovat se smyslovými materiály. Portfolio značky zahrnuje stavebnice, geometrické tvary a barevné senzorické pomůcky. TickiT klade důraz nejen na rozvoj senzorického vnímání, matematických dovedností a jazyka dětí, ale také na kvalitu i bezpečnost materiálů, ze kterých hračky vyrábí. Pokud se vám zamlouvá inovativní vzdělávání, hračky TickiT jsou určitě skvělou volbou.

Nejoblíbenější produkty od TickiT:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší