Neohodnoceno

TickiT reflexní zvukové koule 7ks

Sada sedmi zrcadlových koulí z nerezové oceli, kterých povrch poskytuje zkreslený odraz rybího oka.  Jsou různých velikostí od 50 do 110 mm, každá s různým obsahem, takže každá koule vytváří jiný zvukový a pohybový efekt. Umožní vašemu dítěti objevovat svět kolem nich všemi smysly.

Skladem
Značka: TickiT
1 650 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 2 kg

Každé koule má jiný vnitřní obsah, který vytváří individuální zvukové efekty. Skvělý způsob, jak inspirovat kreativní učení prostřednictvím hry a povzbudit představivost a jazykové dovednosti.

Nerezová ocel je ideálním materiálem pro produkty smyslové hry, protože je:

  • Bez chemikálií – bez toxinů
  • Odolný – pevný a lehký
  • Hygienický – neporézní a přirozeně odolný vůči bakteriím 

 

Sada obsahuje: 7 kuliček z nerezové oceli.

Velikost: průměry 5 cm, 6 cm, 7 cm, 8 cm, 9 cm, 10 cm a 11 cm.

Věk: Vhodné pro všechny věkové kategorie.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TickiT vyrábí vzdělávací hračky a pomůcky pro děti. Produkty od TickiT jsou navrženy tak, aby podněcovaly zvídavost dětí, umožnily jim prozkoumávat přírodu a pracovat se smyslovými materiály. Portfolio značky zahrnuje stavebnice, geometrické tvary a barevné senzorické pomůcky. TickiT klade důraz nejen na rozvoj senzorického vnímání, matematických dovedností a jazyka dětí, ale také na kvalitu i bezpečnost materiálů, ze kterých hračky vyrábí. Pokud se vám zamlouvá inovativní vzdělávání, hračky TickiT jsou určitě skvělou volbou.

Nejoblíbenější produkty od TickiT:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší