Neohodnoceno

TickiT reflexní zrakové disky 7ks

Reflexní zrakové disky TickiT umožňují vašemu dítěti vytvářet fantastické a zábavné vratké stohovací věže. Zrcadlové povrchy vytvářejí zkreslený odraz rybího oka, který děti fascinuje. Velikost disků je  5 cm až 14 cm. Disky jsou lehké a příjemné na dotek jsou tak ideální hračka i pro miminka.

 

 

Skladem
Značka: TickiT
2 050 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 1.5 kg

Krásné, hmatové a reflexní knoflíky, s nimiž děti mohou bezpečně manipulovat a hrát si s nimi.  Disky mají hladký, duhový zrcadlový povrch. Umožní vašemu dítěti vytvářet fantastické a zábavné vratké stohovací věže, zatímco jejich akustické vlastnosti a hladký kovový povrch jsou zábavné. Konstrukce z nerezové oceli je činí robustními a vysoce odolnými s prémiovým dojmem, přičemž jsou stále lehké, aby je vaše dítě snadno přenášelo a skládalo.

Nerezová ocel je ideálním materiálem pro produkty smyslové hry, protože je:

  • Bez chemikálií – bez toxinů
  • Odolný – pevný a lehký
  • Hygienický – neporézní a přirozeně odolný vůči bakteriím 

Vaše dítě si bude užívat tvoření legračních obličejů, když bude sledovat jejich zkreslený odraz na povrchu a bude pro něj zábavné a zajímavé, jak se světlo odráží od zakřivených povrchů. Skvělý způsob, jak inspirovat kreativní učení prostřednictvím hry a povzbudit představivost a jazykové dovednosti. 

Sada obsahuje: 7 disků z nerezové oceli.

Velikost: 5cm, 6.5cm, 8cm, 9.5cm, 11cm, 12.5cm and 14cm průměr

Věk: Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TickiT vyrábí vzdělávací hračky a pomůcky pro děti. Produkty od TickiT jsou navrženy tak, aby podněcovaly zvídavost dětí, umožnily jim prozkoumávat přírodu a pracovat se smyslovými materiály. Portfolio značky zahrnuje stavebnice, geometrické tvary a barevné senzorické pomůcky. TickiT klade důraz nejen na rozvoj senzorického vnímání, matematických dovedností a jazyka dětí, ale také na kvalitu i bezpečnost materiálů, ze kterých hračky vyrábí. Pokud se vám zamlouvá inovativní vzdělávání, hračky TickiT jsou určitě skvělou volbou.

Nejoblíbenější produkty od TickiT:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší