V sobotu 9.12. je otevřená prodejna od 10 do 17 hodin! Aktuálně zpracováváme velké množství objednávek, dodání se může prodloužit.
Neohodnoceno

TickiT reflexní zrakové disky 7ks

Reflexní zrakové disky TickiT umožňují vašemu dítěti vytvářet fantastické a zábavné vratké stohovací věže. Zrcadlové povrchy vytvářejí zkreslený odraz rybího oka, který děti fascinuje. Velikost disků je  5 cm až 14 cm. Disky jsou lehké a příjemné na dotek jsou tak ideální hračka i pro miminka.

 

 

Skladem
Značka: TickiT
2 050 Kč
Kategorie: Pomůcky od TickiT
Hmotnost: 1.5 kg

Krásné, hmatové a reflexní knoflíky, s nimiž děti mohou bezpečně manipulovat a hrát si s nimi.  Disky mají hladký, duhový zrcadlový povrch. Umožní vašemu dítěti vytvářet fantastické a zábavné vratké stohovací věže, zatímco jejich akustické vlastnosti a hladký kovový povrch jsou zábavné. Konstrukce z nerezové oceli je činí robustními a vysoce odolnými s prémiovým dojmem, přičemž jsou stále lehké, aby je vaše dítě snadno přenášelo a skládalo.

Nerezová ocel je ideálním materiálem pro produkty smyslové hry, protože je:

  • Bez chemikálií – bez toxinů
  • Odolný – pevný a lehký
  • Hygienický – neporézní a přirozeně odolný vůči bakteriím 

Vaše dítě si bude užívat tvoření legračních obličejů, když bude sledovat jejich zkreslený odraz na povrchu a bude pro něj zábavné a zajímavé, jak se světlo odráží od zakřivených povrchů. Skvělý způsob, jak inspirovat kreativní učení prostřednictvím hry a povzbudit představivost a jazykové dovednosti. 

Sada obsahuje: 7 disků z nerezové oceli.

Velikost: 5cm, 6.5cm, 8cm, 9.5cm, 11cm, 12.5cm and 14cm průměr

Věk: Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: