Máme otevřeno i ve státní svátek 28.9. od 9:30-13:00. Objednávky odesíláme každý všední den.
Neohodnoceno

Tvořivé válečky Roční období 24ks

Tyto válečky od Yellow Door rádi využíváme pro hru s modelínou, či kinetickým pískem. Lehce se obtiskávají a dělají moc hezkou scenérii. Děti si procvičují jemnou motoriku a rozšiřují slovní zásobu. Obtisknutý obrázek vyzývá k povídání. Ideální doplněk, jak si zpestřit hru se smyslovým materiálem. Tato sada vás provede celým rokem a obeznámí děti s přírodou. Produkty od Yellow Door jsou kvalitní a vydrží snad vše.

 

Skladem
1 820 Kč
Kategorie: Doplňky ke smyslohraní
Hmotnost: 2 kg

Tyto krásně propracované válečky od Yellow Door zapojí děti do sezónní zvídavosti, rozvinou znalosti a porozumění přírodnímu světu a také jejich jemné motorické dovednosti. Jednoduše naválejte do modelíny, hlíny nebo kinetického písku a razítkem dokončete scénu. Další detaily budou odhaleny, až děti budou pevněji tlačit. Pro každou sezónu je zahrnuto šest tématických válečků. Tato sada obsahuje 24 válečků, které vás provedou celým rokem! Rozměr válečku: 72 x 34 mm. Bezpečné pro děti 2+.

Sezónní detaily, které objevíte při rolování a razítkování:
Jaro – narcis a květiny, vejce a ptačí hnízdo, květ a sad, jehně a ovečka, žába a pulci a kachňátko a kachna.
Léto – slunečnice a zahrádka, jahoda a jahodový záhon, semínko a pampelišky, vlaštovka a střechy, sýček a sova a motýl a květiny.
Podzim – padající listí a strom, ostružina a ostružinové listí, vyřezávaný obličej a dýně, žalud a veverka, pavučina a rostliny a jablko a jabloň.
Zima – ptáček a větve, sněhová vločka a sníh, cesmína a zimní věnec, tvář a sněhulák, sob a hory a hvězda a jedle.

 

Válečky se snadno omývají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: