Neohodnoceno

Yellow Door - Tvořivé válečky Roční období 24ks

Tyto válečky od Yellow Door rádi využíváme pro hru s modelínou, či kinetickým pískem. Lehce se obtiskávají a dělají moc hezkou scenérii. Děti si procvičují jemnou motoriku a rozšiřují slovní zásobu. Obtisknutý obrázek vyzývá k povídání. Ideální doplněk, jak si zpestřit hru se smyslovým materiálem. Tato sada vás provede celým rokem a obeznámí děti s přírodou. Produkty od Yellow Door jsou kvalitní a vydrží snad vše.

 

Skladem
1 820 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 2 kg

Tyto krásně propracované válečky od Yellow Door zapojí děti do sezónní zvídavosti, rozvinou znalosti a porozumění přírodnímu světu a také jejich jemné motorické dovednosti. Jednoduše naválejte do modelíny, hlíny nebo kinetického písku a razítkem dokončete scénu. Další detaily budou odhaleny, až děti budou pevněji tlačit. Pro každou sezónu je zahrnuto šest tématických válečků. Tato sada obsahuje 24 válečků, které vás provedou celým rokem! Rozměr válečku: 72 x 34 mm. Bezpečné pro děti 2+.

Sezónní detaily, které objevíte při rolování a razítkování:
Jaro – narcis a květiny, vejce a ptačí hnízdo, květ a sad, jehně a ovečka, žába a pulci a kachňátko a kachna.
Léto – slunečnice a zahrádka, jahoda a jahodový záhon, semínko a pampelišky, vlaštovka a střechy, sýček a sova a motýl a květiny.
Podzim – padající listí a strom, ostružina a ostružinové listí, vyřezávaný obličej a dýně, žalud a veverka, pavučina a rostliny a jablko a jabloň.
Zima – ptáček a větve, sněhová vločka a sníh, cesmína a zimní věnec, tvář a sněhulák, sob a hory a hvězda a jedle.

 

Válečky se snadno omývají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?