Neohodnoceno

Yellow Door - Tvořivé válečky Zahradní hmyz

Tyto válečky od Yellow Door rádi využíváme pro hru s modelínou, či kinetickým pískem. Lehce se obtiskávají a dělají moc hezkou scenérii. Děti si procvičují jemnou motoriku a rozšiřují slovní zásobu. Obtisknutý obrázek vyzývá k povídání. Ideální doplněk, jak si zpestřit hru se smyslovým materiálem. Tato sada hravou formou děti provede hmyzí říší. Produkty od Yellow Door jsou kvalitní a vydrží snad vše.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
580 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.8 kg
Položka byla vyprodána…

Tyto válečky od Yellow Door nabízejí dětem nápaditý způsob, jak objevovat přírodní svět prostřednictvím kreativní hry. Vyválejte do modleíny nebo hlíny a dupejte s brouky, abyste vytvořili hmyzí říši! Počítejte včelky na plástvi, přiřaďte berušky ke květinám a při pozorném pohledu vyprávějte příběhy o tom, co se děje poblíž. Děti mohou experimentovat s použitím různého tlaku a rolováním různými způsoby, zdokonalovat své jemné motorické dovednosti při vytváření hmatových vzorů a krásných uměleckých děl.
Sada obsahuje tyto broučky a jejich stanoviště: motýl a louka, včela a plástev, pavouk a síť, beruška a květiny, housenka a větev, kobylka a tráva. Každá sada je vyrobena z naší odolné kamenné směsi a obsahuje šest válečků o rozměrech 72 x 34 mm a snadno se čistí. Bezpečné pro věk 2+.

Snadno se omývají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?