Neohodnoceno

Yellow Door - Tvořivé válečky Dinosauři

Tyto válečky od Yellow Door rádi využíváme pro hru s modelínou, či kinetickým pískem. Lehce se obtiskávají a dělají moc hezkou scenérii. Děti si procvičují jemnou motoriku a rozšiřují slovní zásobu. Obtisknutý obrázek vyzývá k povídání. Ideální doplněk, jak si zpestřit hru se smyslovým materiálem. S touto sadou válečků prozkoumáte prehistorické období dinosaurů. Produkty od Yellow Door jsou kvalitní a vydrží snad vše.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
580 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.8 kg
Položka byla vyprodána…

Pojďme prozkoumat jak žili dinosauři! S touto sadou zajímavých válečků od Yellow Door lze udělat tolik objevů. Když budete válet a razit do modelíny nebo hlíny, odhalte skryté příběhy dinosaurů a to vše při vytváření uspokojivého smyslového umění. Děti si vyvinou svaly na rukou, když je různě tisknou a rolují.

Sada obsahuje tento jezírkový život: řvoucí hlava a Tyrannosaura rex, ryby Latimérie podivná a Spinosaurus, Diplodocus a prehistorická scéna, Triceratops a sopečná krajina, hřbetní pláty a Stegosaurus a vylíhlá a dinosauří vejce.

Každá sada je vyrobena z naší odolné kamenné směsi a obsahuje šest válečků o rozměrech 72 x 34 mm a snadno se čistí.

 

Bezpečné pro věk 2+.

Snadno se omývají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?