Neohodnoceno

Zrcadlo Emoce 1ks

TickiT zrcadlo-emoce představuje interaktivní způsob, jak se vaše dítě učí důležitým dovednostem osobního rozvoje – jako jsou emoce, sebeuvědomění a komunikace. 

Skladem
Značka: TickiT
145 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.1 kg

TickiT zrcadlo-emoce představuje interaktivní způsob, jak se vaše dítě učí důležitým dovednostem osobního rozvoje – jako jsou emoce, sebeuvědomění a komunikace. Tato zábavná zrcátka ve tvaru obličeje umožní vašemu dítěti studovat svůj vlastní odraz, dělat legrační obličeje nebo mluvit o tom, jak různé výrazy vyjadřují různé pocity. Lze je použít s fixy na tabuly, takže děti mohou na zrcadlené tváře kreslit, aby viděly, jak by vypadaly s brýlemi, pihami nebo dokonce s knírem! 

Velikost: V 21 cm x Š 18,5 cm.

Věk: Nevhodné pro děti do 3 let.

Varování: Nebezpečí udušení. Obsahuje malé části.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TickiT vyrábí vzdělávací hračky a pomůcky pro děti. Produkty od TickiT jsou navrženy tak, aby podněcovaly zvídavost dětí, umožnily jim prozkoumávat přírodu a pracovat se smyslovými materiály. Portfolio značky zahrnuje stavebnice, geometrické tvary a barevné senzorické pomůcky. TickiT klade důraz nejen na rozvoj senzorického vnímání, matematických dovedností a jazyka dětí, ale také na kvalitu i bezpečnost materiálů, ze kterých hračky vyrábí. Pokud se vám zamlouvá inovativní vzdělávání, hračky TickiT jsou určitě skvělou volbou.

Nejoblíbenější produkty od TickiT:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší