Neohodnoceno

Learn&Grow magnetická kuličková dráha 88 ks

Proměňte svou magnetickou stavebnici na kuličkovou dráhu! 

Díky tomuto balíčku zažijí Vaše děti nekonečnou zábavu, kdy mohou ze stavebnice stavět nejen hrady, zámky a domy, ale postaví si úžasnou dráhu a Vy tak podpoříte jejich představivost, jemnou motoriku a kreativitu. 

Skladem
Značka: Learn & Grow
1 990 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 2.3 kg

Magnetické stavebnice Learn&Grow byly navrženy tak, aby podporovaly představivost a inspirovaly děti pro hru s otevřeným koncem. 

Jsou vyrobeny ze silného potravinářského ABS plastu a jednotlivé díly jsou pro větší bezpečnost nýtované. Dlaždice mají vnitřní logo a splňují také všechny testovací normy CE. Magnetická stavebnice Learn & Grow  je kompatibilní s dalšími značkami - například magnetická stavebnice Connetix Tiles  , Magna Tiles, magnetické stavebnice Coblo a další. 

Obsah balení: viz přiložené foto

Vhodné pro děti od 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Learn & Grow je australská značka, která vznikla z lásky k vysoce kvalitním hračkám s otevřeným koncem. Tato značka vyrábí populární magnetické stavebnice,, které podporují kreativitu, učení a rozvoj dovedností. Každá hračka je navržena s důrazem na kvalitu, bezpečnost a tak, aby poskytovala dětem nejen zábavu, ale i prostor pro jejich rozvoj a pomohla jim objevovat svět.

Nejoblíbenější produkty:

Mohlo by vás zajímat: 12 tipů na kreativní hračky pro děti