Neohodnoceno

Yellow Door - Tvořivé válečky Pohádky

Tyto válečky od Yellow Door rádi využíváme pro hru s modelínou, či kinetickým pískem. Lehce se obtiskávají a dělají moc hezkou scenérii. Děti si procvičují jemnou motoriku a rozšiřují slovní zásobu. Obtisknutý obrázek vyzývá k povídání. Ideální doplněk, jak si zpestřit hru se smyslovým materiálem. Tato sada rozvíjí fantazii a kreativitu, vede k propojení hmatu se sluchem a uklidňuje. Produkty od Yellow Door jsou kvalitní a vydrží snad vše.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
580 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.8 kg
Položka byla vyprodána…

Tyto hravé válečky od Yellow Door potěší děti, které mají bohatou fantazii a užívají si pohádkový svět! Hraní s válečky propojte s říkankami. Při rolování a razítkování si budou rozvíjet důležité rané jazykové schopnosti a jemné motorické dovednosti. Válejte v písku, hrajte si s modelínou nebo v hlíně a přidejte kreativní rekvizity, abyste mohli stavět na učení a prodlužovat hru. Mezi šest velmi oblíbených říkanek patří: Twinkle, Twinkle Little Star, Hickory Dickory Dock, Humpty Dumpty, Incy Wincy Spider, Five Little Speckled Frogs a The Wheels on the Bus. Vytvářejte své vlastní pohádky a k tomu si zpívejte vlastní písničky. Sada obsahuje šest válečků o rozměrech cca 72 x 34 mm. Bezpečné pro věk 2+.

Snadno se omývají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?