Máme otevřeno i ve státní svátek 28.9. od 9:30-13:00. Objednávky odesíláme každý všední den.
Neohodnoceno

Tvořivé válečky Život u rybníka

Tyto válečky od Yellow Door rádi využíváme pro hru s modelínou, či kinetickým pískem. Lehce se obtiskávají a dělají moc hezkou scenérii. Děti si procvičují jemnou motoriku a rozšiřují slovní zásobu. Obtisknutý obrázek vyzývá k povídání. Ideální doplněk, jak si zpestřit hru se smyslovým materiálem. S touto sadou válečků prozkoumáte prostředí rybníka. Produkty od Yellow Door jsou kvalitní a vydrží snad vše.

Skladem
540 Kč
Kategorie: Doplňky ke smyslohraní
Hmotnost: 0.8 kg
Tvořivé válečky Život u rybníka
Novinka

Pojďme namočit rybník! S touto sadou zajímavých válečků od Yellow Door lze udělat tolik objevů. Když budete válet a razit do modelíny nebo hlíny, odhalte skryté příběhy toho, co žije v našich rybnících a kolem nich. Spojte žáby s lekníny, schovejte ryby do řas, podívejte se, jak se vážka vrhá do rákosí, a to vše při vytváření uspokojivého smyslového umění. Děti si vyvinou svaly na rukou, když je různě tisknou a rolují.
Sada obsahuje tento jezírkový život: žábu a lekníny, ryby a řasy, kachnu a jezírko, rákosníka a trávy, vodoměrku a žabinec, vážku a rákosí. Každá sada je vyrobena z naší odolné kamenné směsi a obsahuje šest válečků o rozměrech 72 x 34 mm a snadno se čistí. Bezpečné pro věk 2+.

Snadno se omývají.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: