Neohodnoceno

Sarah´s Silks Dětský hedvábný plášť růžový

Hedvábné pláště Sarah´s Silk jsou součástí série převleků k hraní divadla. Pláště jsou jemné na dotek, jsou však vyrobeny z pevného odolného hedvábí. Díky elastické gumičce kolem krku a perleťovému knoflíku se plášť snadno obléká a svléká a je pro děti elegantně jednoduchý.

Skladem
Značka: Sarah's silks
1 050 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.1 kg
  • Hry s převlékáním jsou oblíbenou dětskou činností, která rozvíjí jejich kognitivní, fyzické, sociální i emocionální dovednosti.
  • Hra s otevřeným koncem s využitím převleků umožňuje dětem projevit fantazii a podporuje jejich nezávislost. 
  • Dramatická hra popouští uzdu dětské představivosti. Existuje bezpočet možností, kým, kde a čím se mohou stát, což umožňuje našim kostýmům reagovat na jedinečné tvůrčí potřeby každého dítěte a poskytuje jim po mnoho let radost ze hry.

Hedvábný plášť Sarah´s Silk v růžových barvách má délku cca 80 cm a gumičku kolem krku, která se natahuje na délku 45-70 cm. Je vhodný pro většinu dětí ve věku od 3 do 8 let. Je vyroben ze 100% pevného přírodního hedvábí (o hustotě 8 momme).

Plášť skvěle doplní další produkty od Sarah´s Silks jako jsou například korunky,  sukýnkynebo hůlky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sarah's Silks je americká značka hraček často vycházejících z principů Montessori a Waldorfské pedagogiky. Značka cílí na podporu kreativity a fantazie dětí. Mezi nejoblíbenější výrobky patří hedvábné šátky, které mohou děti využít nejen jako hračku, ale také jako kostýmy nebo dekoraci. Sarah's Silks si oblíbilo velké množství rodičů díky kvalitě, trvanlivosti a barevnosti hraček podněcujících dětskou představivost.

Doporučujeme:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší