Neohodnoceno

Sarah´s Silks Houbový klobouk

Tento klobouk si zamilujete :) je pohodlný, všestranný a je nezbytným doplňkem každého malého průzkumníka. Děti si ho zvládnou sami obléknout i svléknout a můžou ho nosit pro zábavu klidně celý den!

Skladem
Značka: Sarah's silks
760 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.3 kg
Houbový klobouk
Tip Limitovaná edice

Vnější část je vyrobena ze 100% čistého morušového hedvábí, vnitřní vrstva z bílého žakárového hedvábí s pevným rozhraním, které klobouku pomáhá držet tvar. Měkký elastický pásek drží čepici bezpečně na místě. 

  • Hry s převlékáním jsou oblíbenou dětskou činností, která rozvíjí jejich kognitivní, fyzické, sociální i emocionální dovednosti.
  • Hra s otevřeným koncem s našimi hedvábnými korunami umožňuje dětem projevit fantazii a podporuje jejich nezávislost. Děti se rády převlékají za víly, rytíře, královny, krále jiné pohádkové bytosti.
  • Dramatická hra popouští uzdu dětské představivosti. Existuje bezpočet možností, kým, kde a čím se mohou stát, což umožňuje našim kostýmům reagovat na jedinečné tvůrčí potřeby každého dítěte a poskytuje jim po mnoho let radost ze hry.

Pasují většině dětí ve věku od 3 do 12 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sarah's Silks je americká značka hraček často vycházejících z principů Montessori a Waldorfské pedagogiky. Značka cílí na podporu kreativity a fantazie dětí. Mezi nejoblíbenější výrobky patří hedvábné šátky, které mohou děti využít nejen jako hračku, ale také jako kostýmy nebo dekoraci. Sarah's Silks si oblíbilo velké množství rodičů díky kvalitě, trvanlivosti a barevnosti hraček podněcujících dětskou představivost.

Doporučujeme:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší