V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

Sarah´s Silks Dětský věneček "motýl"

Valenýnská edice - Hedvábné věnečky Sarah´s Silks, které jsou nyní k dispozici v kouzelných barvách. Věneček je možné nosit buď na hlavě, nebo v pase, případně v kombinaci s hedvábnými šátky, z nichž lze vytvořit sukýnky, kalhoty, pokrývky hlavy a mnoho dalšího. Jsou vyráběny v krásných barvách, které se hodí k sukénkám plášťům.

Skladem
Značka: Sarah's silks
320 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.2 kg
Sarah´s Silks Dětský věneček "motýl"
Novinka Limitovaná edice
  •  

    • Hry s převlékáním jsou oblíbenou dětskou činností, která rozvíjí jejich kognitivní, fyzické, sociální i emocionální dovednosti.
    • Hra s otevřeným koncem s využitím převleků umožňuje dětem projevit fantazii a podporuje jejich nezávislost.
    • Dramatická hra popouští uzdu dětské představivosti. Existuje bezpočet možností, kým, kde a čím se mohou stát, což umožňuje našim kostýmům reagovat na jedinečné tvůrčí potřeby každého dítěte a poskytuje jim po mnoho let radost ze hry.

     

  • Věneček s hvězdami je vyráběn z elastické pruženky (gumy) o průměru cca 45-70 cm, která je všitá do 100% ručně barveného hedvábí s hvězdičkovým potiskem. Příjemně se nosí a je vhodný dokonce i pro ty nejmenší, citlivé hlavičky. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sarah's Silks je americká značka hraček často vycházejících z principů Montessori a Waldorfské pedagogiky. Značka cílí na podporu kreativity a fantazie dětí. Mezi nejoblíbenější výrobky patří hedvábné šátky, které mohou děti využít nejen jako hračku, ale také jako kostýmy nebo dekoraci. Sarah's Silks si oblíbilo velké množství rodičů díky kvalitě, trvanlivosti a barevnosti hraček podněcujících dětskou představivost.

Doporučujeme:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší