V neděli 3.3. bude výjimečně otevřená Rejžárna. Prodejna a volné smyslohraní (100 Kč/dítě). 10-17 hodin. Bez rezervace.
Neohodnoceno

Sarah´s Silks Hedvábná křídla "Moře"

Co by mohlo být kouzelnější, než mít vlastní pohádková křídla? 

Hedvábná křídla jsou pohodlná na nošení a mnohostranně použitelná. Jsou nedílnou součástí dětských převleků už více než 25 let. Díky gumičkám si děti křídla snadno samy navléknou i svléknou. Gumičky jsou navíc dostatečně pružné k tomu, aby se daly pohodlně natáhnout přes oblečení.

 

 

Skladem
Značka: Sarah's silks
1 050 Kč
Kategorie: Hedvábné hračky od Sarah's Silks
Hmotnost: 0.3 kg

 

  • Hry s převlékáním jsou oblíbenou dětskou činností, která rozvíjí jejich kognitivní, fyzické, sociální i emocionální dovednosti.
  • Hra s otevřeným koncem s našimi hedvábnými křídly umožňuje dětem projevit fantazii a podporuje jejich nezávislost. Děti se rády převlékají za víly, draky, ptáky, brouky, netopýry a další zvířata či pohádkové bytosti.
  • Dramatická hra popouští uzdu dětské představivosti. Existuje bezpočet možností, kým, kde a čím se mohou stát, což umožňuje našim kostýmům reagovat na jedinečné tvůrčí potřeby každého dítěte a poskytuje jim po mnoho let radost ze hry.

Křídla v barvách moře mají délku cca 65 cm. Jsou vyrobena ze 100% přírodního hedvábí a vyvedena ručně v duhových barvách za použití ekologických barev.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: