Neohodnoceno

Sarah´s Silks Hedvábná křídla "Moře"

Co by mohlo být kouzelnější, než mít vlastní pohádková křídla? 

Hedvábná křídla jsou pohodlná na nošení a mnohostranně použitelná. Jsou nedílnou součástí dětských převleků už více než 25 let. Díky gumičkám si děti křídla snadno samy navléknou i svléknou. Gumičky jsou navíc dostatečně pružné k tomu, aby se daly pohodlně natáhnout přes oblečení.

 

 

Skladem
Značka: Sarah's silks
1 050 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.3 kg

 

  • Hry s převlékáním jsou oblíbenou dětskou činností, která rozvíjí jejich kognitivní, fyzické, sociální i emocionální dovednosti.
  • Hra s otevřeným koncem s našimi hedvábnými křídly umožňuje dětem projevit fantazii a podporuje jejich nezávislost. Děti se rády převlékají za víly, draky, ptáky, brouky, netopýry a další zvířata či pohádkové bytosti.
  • Dramatická hra popouští uzdu dětské představivosti. Existuje bezpočet možností, kým, kde a čím se mohou stát, což umožňuje našim kostýmům reagovat na jedinečné tvůrčí potřeby každého dítěte a poskytuje jim po mnoho let radost ze hry.

Křídla v barvách moře mají délku cca 65 cm. Jsou vyrobena ze 100% přírodního hedvábí a vyvedena ručně v duhových barvách za použití ekologických barev.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sarah's Silks je americká značka hraček často vycházejících z principů Montessori a Waldorfské pedagogiky. Značka cílí na podporu kreativity a fantazie dětí. Mezi nejoblíbenější výrobky patří hedvábné šátky, které mohou děti využít nejen jako hračku, ale také jako kostýmy nebo dekoraci. Sarah's Silks si oblíbilo velké množství rodičů díky kvalitě, trvanlivosti a barevnosti hraček podněcujících dětskou představivost.

Doporučujeme:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší