Neohodnoceno

Sarah´s Silks Hedvábné náramky duhové

Sarah´s Silks Hedvábné náramky na zápěstí povzbudí vaše dítě, aby si aktivně hrálo, zvýšilo kvalitu pohybu a inspiruje ho k tanci!

Skladem
Značka: Sarah's silks
650 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.2 kg

 

Náramky se skládají ze dvou gumiček a na nich navázaných mini šátků o rozměru 53 x 53 cm. Ty mohou děti použít při další volné hře.

Náramky pasují malým dětem i dospělím a všichni si s nimu užijí spoustu legrace.

  • Hry s převlékáním jsou oblíbenou dětskou činností, která rozvíjí jejich kognitivní, fyzické, sociální i emocionální dovednosti.
  • Hra s otevřeným koncem s našimi hedvábnými pohádkovými sukénkami umožňuje dětem projevit fantazii a podporuje jejich nezávislost. Děti se rády převlékají za víly, princezny či jiné pohádkové bytosti.
  • Dramatická hra popouští uzdu dětské představivosti. Existuje bezpočet možností, kým, kde a čím se mohou stát, což umožňuje našim kostýmům reagovat na jedinečné tvůrčí potřeby každého dítěte a poskytuje jim po mnoho let radost ze hry.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sarah's Silks je americká značka hraček často vycházejících z principů Montessori a Waldorfské pedagogiky. Značka cílí na podporu kreativity a fantazie dětí. Mezi nejoblíbenější výrobky patří hedvábné šátky, které mohou děti využít nejen jako hračku, ale také jako kostýmy nebo dekoraci. Sarah's Silks si oblíbilo velké množství rodičů díky kvalitě, trvanlivosti a barevnosti hraček podněcujících dětskou představivost.

Doporučujeme:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší