V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

Sarah´s Silks Měkký hedvábný meč duhový

Duhové měkké meče měří na délku cca 43 cm a jsou vyrobeny z měkkého, avšak pevného pěnového materiálu. Meč má rukojeť pokrytou hedvábím v fialové barvě a „čepel“ z duhového hedvábí. Dobře se kombinují s našimi korunami a plášti.

Skladem
Značka: Sarah's silks
700 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.2 kg

Proč mají děti rády naše meče:

Symbolické hry s našimi pěnovými hedvábnými meči probouzejí v dětech radost, vybízejí je k aktivní hře a vedou k rozvoji koordinace mezi očima a pohyby rukou. Zábavná bezpečná hra pro děti od 3 let.

  • Hra s otevřeným koncem s pěnovými meči umožňuje dětem projevit fantazii a podporuje jejich nezávislost.
  • Podněcování smyslů pomocí pěnového meče přidává do dětské hry pohyb a vede k rozvoji jejich koordinace, propriocepce a hrubé motoriky. 
  • Na rozdíl od mnoha jiných hraček roste náš meč spolu s dítětem, což mu nabízí nepřeberné množství herních možností a poskytuje po mnoho let radost ze hry.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sarah's Silks je americká značka hraček často vycházejících z principů Montessori a Waldorfské pedagogiky. Značka cílí na podporu kreativity a fantazie dětí. Mezi nejoblíbenější výrobky patří hedvábné šátky, které mohou děti využít nejen jako hračku, ale také jako kostýmy nebo dekoraci. Sarah's Silks si oblíbilo velké množství rodičů díky kvalitě, trvanlivosti a barevnosti hraček podněcujících dětskou představivost.

Doporučujeme:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší