Neohodnoceno

Sarah´s Silks Měkký hedvábný štít "Hvězdy"

Štít se vzrorem hvězd je vyroben z jemného, avšak pevného pěnového materiálu a pokryt čistým přírodním hedvábím v oblíbených duhových barvách. Na zadní straně má dvě držadla pokrytá hedvábím v modré barvě. Krásně se hodí k našim mečům, korunám a plášťům

Rozměry: délka cca 40 cm, šířka cca 24 cm.


Skladem
Značka: Sarah's silks
810 Kč
Kategorie: Hedvábné hračky od Sarah's Silks
Hmotnost: 0.2 kg

Proč mají děti rády naše štíty:

Symbolické hry s našimi pěnovými štíty probouzejí v dětech radost, vybízejí je k aktivní hře a vedou k rozvoji koordinace mezi očima a pohyby rukou. Zábavná bezpečná hra pro děti od 3 let.

  • Hra s otevřeným koncem s pěnovými štíty umožňuje dětem projevit fantazii a podporuje jejich nezávislost.
  • Podněcování smyslů pomocí pěnového štítu přidává do dětské hry pohyb a vede k rozvoji jejich koordinace, propriocepce a hrubé motoriky. 
  • Na rozdíl od mnoha jiných hraček roste náš štít spolu s dítětem, což mu nabízí nepřeberné množství herních možností a poskytuje po mnoho let radost ze hry.

 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sarah's Silks je americká značka hraček často vycházejících z principů Montessori a Waldorfské pedagogiky. Značka cílí na podporu kreativity a fantazie dětí. Mezi nejoblíbenější výrobky patří hedvábné šátky, které mohou děti využít nejen jako hračku, ale také jako kostýmy nebo dekoraci. Sarah's Silks si oblíbilo velké množství rodičů díky kvalitě, trvanlivosti a barevnosti hraček podněcujících dětskou představivost.

Doporučujeme:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší