Máme otevřeno i ve státní svátek 28.9. od 9:30-13:00. Objednávky odesíláme každý všední den.
Neohodnoceno

Hmatové kameny Polární zvířata

Hmatové kameny od Yellow Door rozvíjejí smysly, slovní zásobu, jemnou motoriku, fantazii a snadno se s nimi pracuje. Tato sada kamenů je oboustranná a zobrazuje 8 různých polárních zvířat a jejich stopy. Kameny doplníte hru s polární tématikou a třeba i náš  Arktický smyslobox a děti si prohloubí informace o tomto zmrzlém světě. Díky hraní si vědomosti lehce propojí. Ideální na obtiskávání do modelíny či kinetického písku.

Skladem
630 Kč
Kategorie: Doplňky ke smyslohraní
Hmotnost: 0.8 kg
1119 1 e1653918856691
Novinka

Tyto mrazivé stopy od Yellow Door podpoří zájem o fascinující divokou zvěř, která obývá naši zamrzlou polární krajinu. Tyto kameny, včetně zvířat z Arktidy a Antarktidy, jsou ideální pro podporu porozumění našemu křehkému přírodnímu světu a podporují závazek k jeho ochraně. Kameny využijete na ledové smyslohraní, na obtiskávání do modelíny či kinetického písku. Každý kámen má na jedné straně vyvýšenou stopu a na druhé svého majitele. Obsahuje osm oboustranných kamenů stop: lední medvěd, sob, vlk, pižmoň, polární liška, polární zajíc, albatros a tučňák. Věk 3+.

Stopy jsou vyrobeny z jedinečné kamenné směsi a jsou dostatečně robustní, aby mohly být používány během prvních let, uvnitř i venku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: