V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

Yellow door - Hmatové kameny Polární zvířata

Hmatové kameny od Yellow Door rozvíjejí smysly, slovní zásobu, jemnou motoriku, fantazii a snadno se s nimi pracuje. Tato sada kamenů je oboustranná a zobrazuje 8 různých polárních zvířat a jejich stopy. Kameny doplníte hru s polární tématikou a třeba i náš  Arktický smyslobox a děti si prohloubí informace o tomto zmrzlém světě. Díky hraní si vědomosti lehce propojí. Ideální na obtiskávání do modelíny či kinetického písku.

Skladem
690 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.8 kg
1119 1 e1653918856691
Tip

Tyto mrazivé stopy od Yellow Door podpoří zájem o fascinující divokou zvěř, která obývá naši zamrzlou polární krajinu. Tyto kameny, včetně zvířat z Arktidy a Antarktidy, jsou ideální pro podporu porozumění našemu křehkému přírodnímu světu a podporují závazek k jeho ochraně. Kameny využijete na ledové smyslohraní, na obtiskávání do modelíny či kinetického písku. Každý kámen má na jedné straně vyvýšenou stopu a na druhé svého majitele. Obsahuje osm oboustranných kamenů stop: lední medvěd, sob, vlk, pižmoň, polární liška, polární zajíc, albatros a tučňák. Věk 3+.

Stopy jsou vyrobeny z jedinečné kamenné směsi a jsou dostatečně robustní, aby mohly být používány během prvních let, uvnitř i venku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?