V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

Sarah´s Silks Hůlka se stuhou "Noční obloha" - velká

Hůlka se stuhou v barvách noční oblohy vybízí děti k aktivní hře, zlepšuje jejich pohybové schopnosti a vede je k tanci. Děti si mohou představovat, že někomu mívají ve větru, píší ve vzduchu písmena, chytají ryby, tancují atd.

Skladem
Značka: Sarah's silks
435 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 0.2 kg

Hra s otevřeným koncem s hůlkou se stuhou umožňuje dětem projevit fantazii a podporuje jejich nezávislost. Rozvíjení smyslů pomocí hůlky se stuhou přidává do dětské hry pohyb a vede k rozvoji jejich koordinace, propriocepce a hrubé motoriky. Na rozdíl od mnoha jiných hraček roste naše hůlka se stuhou spolu s dítětem, což mu nabízí nepřeberné množství herních možností a poskytuje po mnoho let radost ze hry. Hůlka se stuhou v duhových barvách v délce cca 40 cm je nabízena v provedení březového dřeva s ozdobnou dřevěnou hlavicí a hedvábnou stuhou v délce cca 240 cm a šířce 2,5 cm.

Je k dispozici také v kratším provedení.

Nevhodné pro děti do 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sarah's Silks je americká značka hraček často vycházejících z principů Montessori a Waldorfské pedagogiky. Značka cílí na podporu kreativity a fantazie dětí. Mezi nejoblíbenější výrobky patří hedvábné šátky, které mohou děti využít nejen jako hračku, ale také jako kostýmy nebo dekoraci. Sarah's Silks si oblíbilo velké množství rodičů díky kvalitě, trvanlivosti a barevnosti hraček podněcujících dětskou představivost.

Doporučujeme:

Mohlo by vás zajímat: 11 tipů na skvělé Montessori hračky pro nejmenší