V neděli 21.7. bude výjimečně otevřená prodejna 10-17 hodin
Neohodnoceno

Yellow Door - Skála/vodopád velký

Děti milují hraní si s malými světy! A díky tomuto velkému vodopádu Yellow Door, či skále, vytvoříte opravdu parádní. Rozvíjejte fantazii svých dětí.

Skladem
1 100 Kč
Kategorie: Eshop
Hmotnost: 1 kg

Děti budou rády slévat vodu z tohoto drsného vodopádu od Yellow Door do skalního bazénu pod ním. Fantastický vodní prvek, který bude inspirovat nápadité hry a příběhy zahrnující vodní tvory, zvířata z deštného pralesa či ze safari, nebo dokonce mořské panny a mořské muže! Tato velká rekvizita, ideálně dimenzovaná pro stavby, bude podporovat hru s otevřeným koncem a spolupráci. Přidejte postavy a přírodní zdroje, abyste vytvořili lákavé prostředí k prozkoumání. Vyrobeno z jedinečné směsi kamene a pryskyřice, je odolné pro použití venku ve vodě, písku a bahně. Rozměr 290 x 250 x 160 mm. Věk 3+.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yellow Door Education se od roku 2006 věnuje vývoji hraček pro nejmenší děti. Odborníky navrhované a oceněné hračky vychází z konceptu open ended play. Tento způsob hraní podporuje u dětí rozvoj schopností včetně například rozšiřování slovní zásoby. Produkty Yellow Door Education se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je kámen a FSC certifikované dřevo. Co vás určitě zaujme, je ekologický přístup společnosti při výrobě hraček, značka se zaměřuje na snižování odpadu, plastů a uhlíkové stopy a používá recyklovatelné nebo udržitelně získané materiály všude tam, kde je to jen možné.

Nejvyhledávanější produkty od Yellow Door Education:

Mohlo by vás zajímat: Úžasné vzdělávací puzzle pro děti: Jaké jsou jejich přínosy?